Americký Indian Motorcycle Scout Rogue

Americký Indian představil novou variantu motocyklu Scout, jedná se o zatím nejvíce sportovní model. Model Rogue zaujme svým designem a originalitou. Co je ale zajímavostí, tak že promo video se natáčelo přímo v České republice, konkrétně v Dolních Vítkovicích! Pro Česko je tento model o to tím více významnější díky tomu.

Indian Motorcycle

Harley Davidson Sportser je značka, kterou není třeba moc představovat. Rok 2014 byl velice důležitým rokem, jelikož Harley Davidson Sportser přibyla konkurence. Americký výrobce Indian představuje motorku s hliníkovým rámem, příjemným dvouválcem a vydařenými jízdními vlastnostmi. Motorka si rychle získala své fanoušky. V roce 2015 přišel menší Scout Sixty a o další dva roky později oholený a drsnější Bobber už měl cestu otevřenou k fanouškům.

Letos k nim přibyl do party model Rogue, který je přesně takový, jaký by si nechali postavit filmaři pro filmy typu Ve stínu gangu, Studený jako kámen nebo Zákon gangu. I když se Scout tváří kamarádsky, nechybí na něm agresivnější styl a doplňky. Vyšší řídítka, kaplička, černě lakovaný motor, sportovní sedlo a zajímavé lakování.

Devatenáctipalcové kolo se sportovním nádechem

Největší změnou oproti Bobberu je přední devatenáctipalcové kolo s pneumatikou Metzeler Cruisetec 130/60. Tato pneumatika dodává více sportovní zážitek, jak svezení na šestnáctipalcové pneumatice, jakou má model Scout ve své běžné výbavě. Přihoďte k tomu příplatkové stavitelné zadní tlumiče Piggyback, kde si snadno nastavíte kompresi i odskok útlumu.

Slušný výkon s různými designy

Dvouválec je pořád stejný, vodou chlazený a motor má 94 koní a 97 N, což je dost slušné. Rogue má ty nejvyšší ambice jet tak, jak zní. Indian Scout Rogue začíná na ceně okolo 430 000 Kč za provedení v matně černém laku, a za několik tisíc výše si můžete připlatit za lesklošedo-černou Stealth Grey nebo kombinaci matného a lesklého laku Sagebrush Smoke. V příplatkové výbavě najdete také kromě zadních tlumičů pohodlnější sedlo, ručičkový otáčkoměr nebo další drobnosti.

Zdroj/ foto: elkhartindianmotorcycle.com

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.