Co všechno se vejde do kufru auta Báře Strýcové a Seemanové?

Plavkyně Bára Seemanová a tenistka Bára Strýcová se zapojily do zajímavé výzvy, kdy musely zvládnout naložit deset objemných zavazadel do kufrů svých Toyota vozů. Kromě již připraveného zavazadla musely také přidat další tři věci, bez kterých by se neobešly.

Toyota C-HR má kufr s objemem 380 litrů, což je v této třídě nadstandardní a bez problému uspokojí čtyřčlennou posádku na cestě na víkendový výlet nebo dovolenou. Však ale litry samy o sobě nejsou jediným ukazatelem velikosti kufru. Důležitý je i tvar kufru a schopnost správně skládat zavazadla, jak potvrzuje PR manažerka Toyota a Lexus ČR Jitka Jechová.

Toyota RAV4 je ještě prostornější s objemem zavazadelníku o 200 litrů větším než u C-HR. Bára Strýcová se nemusela rozhodovat, co všechno si vezme na cestu se synkem Vincentem, protože do RAV4 bez problému naložila kočárek, skládací postýlku i jeho oblíbenou motorku.

Bára Seemanová k připraveným kufrům, batohům a taškám přidala regenerační roller, pytel s plaveckou výbavou včetně ploutví a misku pro pejska. Systémově začala skládat od největších tašek a nakonec se jí podařilo všechno správně naskládat do svého hybridního modelu Toyota C-HR na první pokus, což ji nesmírně potěšilo.

Druhá Bára, Strýcová, si k výzvě přizvala svého malého pomocníka, synka Vincenta. Společně do RAV4 naložili šest velkých tašek a kufrů. K nim Bára Strýcová přidala ještě dvě další tašky, které vozí každý den, a svou tenisovou raketu. Chvíli to vypadalo, že se mezi zavazadly objeví i Vincent, ale nakonec se mu podařilo včas uniknout od hromady nákladu.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.