Husqvarna Motorcycles Heritage

Husqvarna přichází nově s modely Heritage. Existuje ve dvou proveden – Enduro a Motocross. Oba stroje jsou zaměřené na soutěže pro závodění na té nejvyšší úrovni. Vylepšení těchto světově uznávaných offroadových strojů, výrazně nový vzhled inspirovaný švédským dědictvím značky spolu s černými eloxovanými ráfky EXCEL. Obě komplexní řady zahrnují jak dvoutaktní, tak i čtyřtaktní modely, z nichž každý je vybaven nejnovějšími technickými prvky a prémiovými komponent, které poskytují moderním závodníkům výhodu.

Heritage Motocross 2023

Heritage Motocross 2023 se může pyšnit novou grafikou. Nové vysoce pevné ráfky z EXCEL slitiny poskytují vynikající odolnost a prémiovou povrchovou úpravu. Nová karoserie má přizpůsobenou ergonomii, jenž má lepší vliv pro snadnější pohyb na motocyklu. Anti-squat chování je zlepšeno díky nové hydroformovaným chrom-molybdenovým rámům. Optimální tuhost a nízkou hmotnost zařizuje nová kyvná vidlice z tlakově litého hliníku s optimalizovanou topologií. Nové motory FC 250 a FC 350 DOHC poskytují špičkový točivý moment a špičkový výkon ve své třídě.

O plynulé řazení nahoru u všech čtyřtaktních modelů se stará nový snímač Quickshift. Nově si můžete všimnout také elektrického startování u obou dvoutaktních modelů. Nová konstrukce hybridního pomocného rámu z hliníku a polyamidu poskytuje specifický vypočítanou tuhost a pokročilou odolnost. Nový multifunkční přepínáš Map Select aktivuje Quickshifter, Traction a Launch Control. Co dál zajímavého obsahuje tento model?

  • Řídítka ProTaper prémiové kvality
  • Vysoce výkonný hydraulický spojkový systém Brembo
  • Elektrický startér napájený lehkou Li-ion baterii 2,0 Ah

Heritage Enduro 2023

Stejně jako u verze Motocross se zde dočkáte nové grafiky a vysoce pevných ráfků EXCEL. Dvoudílný pomocný rám z uhlíkových vláken váží něco málo přes 1 kg a významně přispívá k vynikající ovladatelnosti a samotného pohodlí jezdce. Přední vidlice WP XPLOR a zadní tlumič WP XACT konstantně tlumí a přispívá k lepší ovladatelnosti.

Můžete zde narazit na šestistupňovou převodovku Pankl Racing Systems se specifickými převody Enduro. O výjimečný zážitek z jízdy se postarají vysoce kvalitní komponenty a bezkonkurenční důraz na detail. Špičkové pneumatiky Michelin Enduro zlepšují trakci.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.