Jak na pronájem dopravního značení? Obraťte se na AZznačky!

Dopravní značky jsou natolik specifický sortiment, že se po nich musíte poohlédnout u specializovaných prodejců. Pokud o nikom takovém nevíte, nepřestávejte číst. Společnost AZznačky zajišťuje komplexní služby v oblastech prodeje, pronájmu a realizace svislého i vodorovného dopravního značení již od roku 2006.

Potřebujete svislé dopravní značení?

Společnost AZznačky prodává a pronajímá svislé dopravní značení, které odpovídá platné legislativě (zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích) a evropským úmluvám. Zároveň se zabývá projekty, údržbou a likvidací.

Rozhodnete-li se pro pronájem dopravního značení, odborníci vám nabídnou řešení s ohledem na co nejnižší cenu. Ta začíná již na 5 Kč / den. Nabídka zahrnuje svislé značky všech typů – výstražné, příkazové, upravující přednost, informativní směrové, zákazové, informativní provozní a dodatkové tabulky.

Potřebujete vodorovné dopravní značení?

Kvalifikovaní zaměstnanci z firmy AZznačky realizují také vodorovné dopravní značení, a to na silnicích, v obchodních zónách, v průmyslových areálech, v logistických centrech, na venkovních i podzemních parkovištích.

Kvalitně odvedenou práci garantují dlouholeté zkušenosti pracovníků, dodržování nejmodernějších technologií a špičkové nátěrové hmoty. Konkrétně jednosložkové barvy Limboroute K 833 (bílá, žlutá, modrá a červená) a Silnolack Normandia s životností 12 – 24 měsíců.

Zatímco na jednosložkové barvy získáte záruku po dobu 6 měsíců, na dvousložkové pak 24 měsíců. Minimální životnost dvousložkových barev je 36 měsíců. V praxi se může životnost obou typů barev lišit v závislosti na vytíženosti dané komunikace.

Chcete se o dopravním značení a službách firmy AZznačky dozvědět více? Informace najdete na www.azznacky.cz.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.