Kamera na motorku se stane vhodným doplňkem pro víkendové výlety

Jste v sedle doslova jako doma? Je motorka vaší celoživotní vášní? Pak se jistě zajímáte také o různorodé doplňky, které se hodí pro běžný provoz na silnici, ale využijete je také při cestách za odpočinkem nebo poznáním.

Záznam na domácím videu, který si můžete pustit i během zimních plískanic, určitě potěší celou rodinu. A mimochodem, nahrávka se může stát i důležitým trumfem v rukou, když dojde na silnici ke kolizi s jiným motoristou. Potvrdíte s ní pravdivost své výpovědi a vyšetřovatelé budou mít jasný důkaz, jak se celá věc odehrála. Full HD kvalita záznamu totiž řekne úplně vše!

Dešťové kapky rozhodně vadit nebudou

Je odolná rozmarům počasí a opravdu platí, že ji jen tak něco nepřekvapí. Kamera na motorku totiž na výbornou odolá dešťovým kapkám a vadit jí nebude ani mrazivá teplota nebo všudypřítomný prach z cest. Krytí IP67 znamená dobrou zprávu pro všechny motoristy, které zasáhne na cestě prudší déšť. Letní vedro? Ne, ani to nebude na překážku, protože jde o moderní elektroniku, která je dokonale připravená na podobné výzvy. GPS modul vám vždy změří vzdálenost, jíž jste během dne najeli a široký úhel záběru se postará o to, že na záznamu bude vidět i protější chodník a vše, co se na něm děje. Kamerový systém se tedy neomezuje jen na vozovku, protože důležitost může mít i dění v jejím okolí.

Podpora paměťových karet jako velké plus

Podobné zařízení samozřejmě počítá s tím, že budete chtít nahrávat na velkokapacitní paměťovou kartu. Vše je připraveno a vám tedy stačí jen, abyste tuto kartu vložili do zařízení. Záznam ve Full HD pak bude k dispozici hned poté, co zaparkujete. Není právě tohle skvělý dárek k narozeninám pro vašeho přítele, který je už po dlouhá léta vášnivým milovníkem motorek? Více informací k této tematice hledejte na cel-tec.cz!

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.