Mercedes Benz E220 CDI AUTOMAT

 Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATVysloví-li se slovo „Mercedes“, každý si ihned představí pohodlný prostorný vůz, který nese známky luxusu. Výjimku samozřejmě netvoří ani Mercedes Benz E220 CDI automat. Tento vůz je určen především pro vyšší střední třídu zákazníků, pro něž je pohodlná jízda v komfortně vybaveném interiéru prioritou číslo jedna. Nadstandardní výbava tohoto automobilového elegána pak jistě potěší jak pánskou, tak i dámskou populaci.

 

A na co vše, že se můžete u Mercedesu Benz E220 CDI automat těšit?Hýčkejte se luxusní výbavou Mercedesu Benz

Interiér Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATSamozřejmostí je elektronické ovládání oken i zrcátekklimatizace pro čerstvý přísun vzduchu, rádio s MP3 přehrávačem pro osvěžení jízdy, 10 airbagů, které zajistí maximální bezpečnosti a v neposlední řadě komfortně vybavený interiér. Nesmíme samozřejmě zapomínat ani na bezpečnostní elektroniku, jakou je ESP, ABS či BAS.

Pro ty z vás, kdo si v zimě potrpíte na pěkné teploučko, pak jistě potěší vyhřívaná sedadla a dámy pak zcela jistě zaujme nejen pětistupňová automatická převodovka, ale především parkovací senzory, s nimiž bez problémů zaparkují i do toho sebemenšího parkovacího místa

Skvělé jízdní vlastnosti

Skvělé jízdní vlastnosti korunované samotnou výkonností motoru jsou u tohoto typu vozu samozřejmostí a není nutné je snad ani vyzdvihávat. Mercedes Benz E220 CDI automat vás dokonale nadchne svým pohodlím a prostorným interiérem.