Mercedes Benz E220 CDI AUTOMAT

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMAT

Vysloví-li se slovo „Mercedes“, každý si ihned představí pohodlný prostorný vůz, který nese známky luxusu. Výjimku samozřejmě netvoří ani Mercedes Benz E220 CDI automat. Tento vůz je určen především pro vyšší střední třídu zákazníků, pro něž je pohodlná jízda v komfortně vybaveném interiéru prioritou číslo jedna. Nadstandardní výbava tohoto automobilového elegána pak jistě potěší jak pánskou, tak i dámskou populaci.

A na co vše, že se můžete u Mercedesu Benz E220 CDI automat těšit?

Samozřejmostí je elektronické ovládání oken i zrcátekklimatizace pro čerstvý přísun vzduchu, rádio s MP3 přehrávačem pro osvěžení jízdy, 10 airbagů, které zajistí maximální bezpečnosti a v neposlední řadě komfortně vybavený interiér. Nesmíme samozřejmě zapomínat ani na bezpečnostní elektroniku, jakou je ESP, ABS či BAS.

Pro ty z vás, kdo si v zimě potrpíte na pěkné teploučko, pak jistě potěší vyhřívaná sedadla a dámy pak zcela jistě zaujme nejen pětistupňová automatická převodovka, ale především parkovací senzory, s nimiž bez problémů zaparkují i do toho sebemenšího parkovacího místa.

Interiér Mercedes Benz E220 CDI AUTOMAT

Skvělé jízdní vlastnosti

Skvělé jízdní vlastnosti korunované samotnou výkonností motoru jsou u tohoto typu vozu samozřejmostí a není nutné je snad ani vyzdvihávat. Mercedes Benz E220 CDI automat vás dokonale nadchne svým pohodlím a prostorným interiérem.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.