Myslíte, že skútry nemohou být elegantní? Přesvědčte se o opaku!

Skútry jsou již dlouhou dobu považovány za ideální dopravní prostředek do města a také do obcí na zvládání kratších vzdáleností. Mezi jejich největší výhody se řadí malé rozměry, s nimi spojená snadná ovladatelnost a také nízká spotřeba. Málokdy ale jako přednost těchto malých motorek můžeme označit design. Skútry obecně nebyly a nejsou považovány za druh motocyklů, se kterými byste mohli oslnit. V dnešním článku se však přesvědčíme o opaku!

Skútry mohou mít vysokou eleganci a styl

V současnosti jsou si samozřejmě i specializovaní výrobci skútrů vědomi, že je po těchto motocyklech zvýšená poptávka. Zvýšené jsou ale také nároky a to nejen na vybavení strojů, ale také na jejich design. Proto se při vývoji nových modelů snaží všechny tyto požadavky plnit. Nutno říci, že opravdovým specialistům se to daří. Mezi ně se řadí například značka Kentoya. 

 Sportovní, retro, robustní, pro ženy i nenápadné

Každý zákazník má na design skútru odlišné požadavky. Značka Kentoya je jednou z celosvětově nejproslulejších značek v oblasti vývoje a výroby skútrů a nabízí jejich provedení v mnoha variantách. Každý typ má svá specifika a odlišnosti. Skútry Kentoya se neztratí ani na srazu skútrů. Jestli chcete o srazu skútrů vědět více, čtěte ZDE.  Největší kategorií jsou skútry se sportovním zhledem, ale nabídka je mnohem pestřejší. Nechybí ani skútry s robustní konstrukcí pro pořádné chlapy, modely v elegantním italském designu, skútry s kubánským designem, ale ani retro modely. Mezi nejnovější druhy skútrů v nabídce Kentoya se řadí populární Babeta.

Nechcete nový, poohlédněte se po ojetém

I situace se skútry může být podobná trhu s automobily, i když ceny skútrů jsou podstatně nižší. Ne každý zákazník má ale potřebu kupovat zbrusu nový model, ale stačí mu i lehce ojeté, samozřejmě za nižší cenu. V takovém případě stačí navštívit bazar skútry, který můžete najít i přímo na stránkách společnosti Kentoya.

Poznámka: Tento článek je komerční.