Nejlepší modely motorek Suzuki všech dob!

Suzuki patří mezi velmi oblíbené značky, když přijde na motorky. Jestli máte rádi silniční modely, rychlost a zajímavý vzhled, Suzuki je pro vás dokonalou volbou. Za svou existenci tato firma přišla s mnoha modely. Některé se ujaly na trhu lépe než jiné. A právě na nejlepší a nejúspěšnější modely Suzuki se dneska podíváme.

GSX1300R Hayabusa

Jedinečný vzhled a rychlost! Tento model je naprostá legenda u společnosti Suzuki. Tato motorka si drží skvělou stabilitu i ve vysoké rychlosti. Japonský výrobce se pravděpodobně obával evropských zákonů, protože nakonec sami snížili nejvyšší rychlost na 300 km/h. Je výsledku to žádný velký rozdíl není, protože tento model je stále rychlý jako blesk a design zaujme každého motorkáře.

SV650

Sportovní model SV650 se stal velkou konkurencí pro všechny ostatní motorky v tomto oboru. S výkonem 70 koní a velkým točivým momentem je velmi solidní, sportovní a lehce nenápadný. Svému majiteli ale zajisté dělá čest. Jestli si rádi užijete pohodlnou jízdu se slušným podvozkem a zadním odpružením, tento sportovní model je pro vás jako dělaný.

Bandit 1200

Suzuki Bandit 1200 se velmi dobře prodával. Motor se pyšní výkonem 97 koní. Rám z ocelových trubek, hliníkovým kyvným ramenem a nízkým odpružením slibuje velmi bezpečnou a pohodlnou jízdu. Právě díky tomu se stal Bandit 1200 velmi populární mezi motorkáři. Navíc je jeho vzhled velmi zajímavý, takže potěšil i motorkáře, kteří mají rádi choppery.

GSX-R1000

Tento model pochází z roku 1994 a jde o čistě sportovní model, který potěší všechny milovníky tohoto typu motorek. Pyšní se vynikajícím poměrem výkonu a hmotnosti. Moderní varianta tohoto modelu má výkon 200 koní a pro motorkáře je stejně okouzlující jako před mnoha lety. Během let se motor hodně změnil, ale stále zůstává populární volbou pro sportovní motorkáře.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.