Nový pořad Lexus Experience přiblíží značku Lexus českým zákazníkům

Lexus Experience, exkluzivní platforma pro zviditelnění prémiové značky Lexus na českém trhu, představuje inovativní formát spojující podcastové rozhovory s video obsahem. Tuto novinku lze sledovat a poslouchat na platformách jako Apple Podcast, Google Podcast, Spotify a YouTube, nabízejíc tak širokou škálu možností pro fanoušky této automobilové značky.

Oslovování nových cílových skupin a zvýšení povědomí o značce

Hlavním cílem nového formátu Lexus Experience je nejen zvýšení povědomí o značce Lexus na českém trhu, ale také oslovování nových cílových skupin, zejména mladšího publika, které je zaujato audiovizuálním konceptem. Tento projekt nám také připomíná, že značka Lexus nepředstavuje pouze automobily, ale celý životní styl a filozofii. Platforma nabízí prostor pro rozšíření brandových témat a spolupráci s ambasadory a partnery značky.

Hosty tvoří ambasadoři a partneři značky Lexus

V prvních třech epizodách pořadu Lexus Experience moderátor Richard Tesař představil zajímavé hosty, mezi nimiž byl pilot a ambasador značky Petr Kopfstein, motoristický novinář Jakub Rejlka a módní návrhář Jan Černý, také ambasador značky Lexus. Tato různorodost hostů přispívá k pestrosti pořadu a umožňuje posluchačům nahlédnout do různých aspektů spojených s touto prestižní značkou.

Pořad Lexus Experience bude pravidelně vycházet jednou měsíčně. Jeho moderátor Richard Tesař má bohaté zkušenosti s produkčním hokejovým podcastem „Bomby k tyči“, který je nejposlouchanějším svého druhu v České republice. Tato spolupráce navíc ukazuje na úzkou vazbu mezi značkou Lexus a vášní pro sport a výkon.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.