Pracovní čtyřkolky Gladiator

glad510mle

Když chcete odvést větší množství zeminy, plevelu nebo i dříví, potřebuje dopravní prostředek, který Vám to umožní. Nasnadě je asi říct sousedovi, aby Vám půjčil káru nebo možná traktor.

Třeba bydlíte v místech, kde jsou lesy, množství luk nebo pahorků a  Vy sami vlastníte les a máte co dělat, aby jste odvezli všechny soušky z lesa. Autem se tam už nedostanete a půjčovat jsi nebo pronajímat jiný prostředek Vás už nebaví.

Je zde určitě řešeni v podobě zajímavé nabídky. Pracovní čtyřkolka Vás zaveze do nepřístupných míst a pomocí navijáku Vám přitáhne pokácené soušky. Rozřezané dříví si naložíte na valníček, který je pro čtyřkolku speciálně přizpůsobený.

Pracovní čtyřkolky od Journeyman CZ jsou čtyřkolky, které jsou léty zkušeností prověřené a cenově pro Vás zcela dostupné. Čtyřkolky od JOURNEYMAN se prodávají jako značka Gladiátor od objemu 500 až 800 kubických centimetrů.

Při nákupu čtyřkolky je dobré přihlédnout k tomu, co se čtyřkolkou chcete vozit a jak často ji budete využívat. Osvědčený a cenově dostupný stroj je určitě Gladiator RX510 MLE, který svými sériovými díly vyhrál několik velmi těžkých offroad maratonů.

Čtyřkolka začíná na skvělých 119000,- Kč a je k ní možnost dokoupit mnoho doplňků. Valník, radlice, sekačka, kultivátor, box na nářadí nebo i lehký pluh.

Naviják a alu disky jsou v základní výbavě čtyřkolky. Vyzkoušet čtyřkolku můžete na na centrále Journeyman CZ s.r.o nebo u některého z obchodních zástupců.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.