Připravte své vozidlo na zimu v autorizovaném servisu Škoda

Dnes můžete využívat služby autorizovaného servisu za zajímavé ceny i tehdy, pokud už máte vozidlo po záruce. Navštěvovat autorizovaný servis se totiž vyplatí po celou dobu životnosti vozidla. Kromě toho můžete využít zajímavé akce na pravidelné servisní úkony související s nadcházejícím ročním obdobím.

Důvody pro autorizovaný servis

Možná si říkáte, že do autorizovaného servisu jezdit nemusíte. Proto si pojďme říct některé důvody, proč to dělat. Ten hlavní je asi ten, že jedete do servisu, kde dobře znají vaše auto. Dokáží odhalit problémy a vědí přesně, co váš vůz potřebuje. Mají také přehled o případných svolávacích akcích. Autorizovaný servis Škoda vám zkrátka dokáže zajistit maximální péči o váš vůz, což znamená prodloužení životnosti vozidla, jednotlivých dílů a samozřejmě také snížení rizika, že vaše auto někde zůstane stát.

Zejména díly běžné spotřeby se musí měnit pravidelně podle předepsaných kilometrů automobilkou, jinak se zvyšuje opotřebení, zvyšuje se riziko selhání některých dílů a snižuje se bezpečnost vozidla. Právě maximální bezpečnost vám dokáže zajistit jen návštěva autorizovaného servisu. A to už za to stojí, ne?

Příprava vozidla na zimu

Kromě běžných služeb, jako je výměna dílů, pravidelná údržba, vám autorizovaný servis dokáže nabídnout zajímavé servisní akce, díky kterým ušetříte v průběhu celého roku. Příkladem může být třeba zimní servisní akce, která vám pomůže připravit vaše vozidlo na zimní období, abyste nezůstali někde zaskočeni. V rámci servisní akce si můžete nechat:

  • Provést kompletní servisní zimní prohlídku
  • Namontovat originální příslušenství

Kompletní servisní prohlídka před zimou představuje například zátěžový test baterie, abyste věděli, jak na tom vaše baterka je a neměli jste někde problém se startováním. Je zde samozřejmě důležité provést také výpis diagnostiky závad. Výhodou je možnost montáže originálního příslušenství za výhodné ceny.

Zdroj/ foto: ŠKODA Storyboard

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.