Proměňte staré kovy v nové

Vlastníte nějakého toho staršího veterána a potřebovali byste jeho díly, na kterých se podepsal zub času, proměnit v nové? Anebo snad vám koroze „prožrala“ auto nádrž?

Pak budete zcela jistě potřebovat službu zvanou pískování neboli tryskání. Pískování představuje speciální metodu na povrchovou úpravu kovů, která vám pomůže získat zpět pro vašeho miláčka jeho původní lesk. Samotný proces přitom vyžaduje nejen určité zkušenosti, ale také samozřejmě patřičné vybavení, aby vše proběhlo tak jak má a konečný výsledek byl skutečně dokonalý.

Kde najdete skutečné specialisty na opískování?

Jedním ze specialistů na tryskání kovů je také pan Petr Dvořák z Loukova u Mn. Hradiště, který vám opískuje jakýkoliv výrobek na stupeň čistoty, který si sami zvolíte. Kromě této služby je možné využít také metalizace neboli šopování zinkem, která přestavuje neúčinnější ochranu proti korozi, přičemž je samozřejmě nejdříve nutné upravovaný materiál opískovat. Šopování zinkem není určitě věcí jednoduchou a je třeba na ni mít patřičné vybavení. Vyzkoušejte i vy skvělé služby spojené s povrchovou úpravou kovů. Uvidíte, jak budete spokojeni. Více informací získáte na Autoceskyraj.cz.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.