Sháníte dopravní značení? Můžete si ho koupit i pronajmout

Bez dopravního znační by na pozemních komunikacích zavládl chaos. Česku je sice mezi řidiči nechvalně přezdíváno jako „les značek“, ale bez nich by se účastníkům silničního provozu nedostávalo (často životně) důležitých informací.

Značky se však nenachází pouze podél veřejných silnic – k vidění jsou také ve firemních areálech a na dalších místech v soukromém vlastnictví. Pokud momentálně hledáte dodavatele, máme pro vás tip na někoho, kdo se v oboru pohybuje déle než dekádu. Firma AZznačky se zabývá prodejem i pronájmem svislého a realizací vodorovného značení včetně vypracování DIO (dopravně inženýrské opatření).

Bez ohledu na to, zda potřebujete dopravní značení v Praze nebo kdekoliv jinde, by vás měla zajímat kvalita provedení. V případě firmy AZznačky se můžete spolehnout také na velmi přijatelnou cenu. Jejím mottem je nabízet nejlepší, nikoliv nejdražší řešení, a to všem klientům bez výjimky. A pokud dáte spolupráci zelenou, budete moct sledovat průběh zakázky v reálném čase prostřednictvím monitorovacího systému Venzeo.

Vlastní, nebo pronajaté značení?

Máte-li v plánu dopravní značení využívat jen dočasně, vyplatí se vám ho pronajmout. V ceníku firmy AZznačky začíná možnost pronájmu na desetikoruně za značku základní velikosti. V portfoliu však nechybí ani velkoplošné dopravní značení, zpomalovací prahy, parkovací zábrany a další nezbytné prvky. Na odborníky se můžete spolehnout i v souvislosti s údržbou a likvidací.

Pokud se chystáte značky umístit trvale, pravděpodobně se vám vyplatí vlastní. Veškeré svislé dopravní značení je v souladu se zákonem číslo 361/2000Sb. o provozu na pozemních komunikacích.

Firma AZznačky se zároveň specializuje na realizaci vodorovného dopravního značení, pro které používá kvalitní nátěrové hmoty (barvy Limboroute K833 a Sinolack Normandia). Další informace a kontaktní údaje najdete na stránkách azznacky.cz.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.