Tip na sjednání pojištění za pár minut

povinné ručení

Máte zájem sjednat si povinné ručení, ale nevíte kde? Pak máme pro Vás jednoznačný tip, na které internetové stránky se můžete obrátit. Sjednání povinného ručení na internetu je nejen nejlevnější, ale i nejlehčí cestou, jak ušetřit čas a peníze. Stránky iruceni.cz nabízí obojí.

Přehlednost, rychlost, široká nabídka

Povinné ručení je samozřejmě nejvyhledávanějším pojištěním. Je to dáno tím, že se jedná o povinné pojištění, které se rozhodně nevyplatí zanedbávat. IRučení.cz nabízí ale mnohem víc, než jen zákonné pojištění. Výhodné je i havarijní pojištění, které si na stránkách můžete vyřídit. Nikdy nevíte, co na Vás na silnicích čeká a tak lepší je být pojištěni a připraveni na situace, ve kterých byste se mohli pořádně plácnout přes kapsu. Vůbec nejvýhodněji Vás vyjde, když si sjednáte zároveň ručení i havarijní pojištění, případně jiné doplňkové pojištění, které iRučení.cz nabízí. Za zmínku rozhodně stojí i sjednání penzijního připojištění, nebo stavebního spoření. Proč neudělat vše najednou.

Porovnání cen už za pár minut

Na stránkách je Vám k dispozici jednoduchá online kalkulačka, pomocí které máte tu možnost si vypočítat, jaká bude přibližná cena za povinné ručení daného vozidla. V ceně samozřejmě hraje roli spousta faktorů jako je stáří a objem motoru vozidla, věk majitele vozidla nebo o druh a způsob užívání vozu. Stačí jen vědět několik podstatných informací o voze, který se chystáte pojistit. Během několika minut budete vědět výsledek, k dispozici Vám je přehledná tabulka nabídky jednotlivých pojišťoven a pak už si stačí jen vybrat. IRučení.cz nabízí vše, co potřebujete na jedné internetové stránce. To, co byste za normálních okolností vyřizovali i několik hodin zde můžete vyřídit už za několik minut bez zbytečného papírování. V případě, že se skutečně rozhodnete sjednat si pojištění právě zde, bude Vám smlouva zaslána během několika dní na adresu trvalého bydliště. Nikam nemusíte chodit, o nic se nemusíte starat a tak to má být.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.