Toyota dominuje žebříčku spokojenosti v Británii: Yaris, Corolla a RAV4 slaví vítězství

Britský průzkum Auto Express Driver 2024 přinesl Toyotě triumfální výsledky, když japonská automobilka obsadila první tři příčky v klíčových kategoriích. Vítězství v segmentu supermini, kompaktních rodinných vozů a středně velkých SUV potvrzuje pozici Toyoty jako lídra v oblasti spokojenosti zákazníků a oceňuje silné stránky modelů Yaris, Corolla a RAV4.

Yaris: Vítěz v segmentu supermini a bronzový celkově

Malý hatchback Yaris si získal srdce britských řidičů nízkými provozními náklady, praktičností a hybridním pohonným ústrojím. Majitelé dále oceňují jeho kvalitu, spolehlivost a celkovou hodnotu, která mu pomohla dosáhnout celkového třetího místa v žebříčku Auto roku.

Corolla: Špička v kategorii kompaktních rodinných vozů

Corolla boduje u zákazníků plynulým a efektivním pohonným ústrojím, vynikajícími jízdními vlastnostmi a ovladatelností. Bezpečnost, kvalita provedení a nízké provozní náklady pak dokreslují obraz vítězného modelu v segmentu kompaktních rodinných vozů.

RAV4: Triumf mezi středně velkými a velkými SUV

RAV4 předčila konkurenci v nabitém segmentu SUV a stala se celkově čtvrtým nejlépe hodnoceným modelem v průzkumu. Hybridní systém si získal uznání za účinnost, plynulost a zrychlení, zatímco interiér sklízí pochvalu za pohodlná sedadla, prostornou zadní řadu a výborný výhled.

Největší průzkum spokojenosti v Británii

Průzkum Auto Express Driver, spuštěný v roce 2001, je nejrozsáhlejším šetřením spokojenosti s automobily ve Spojeném království. Získává tak cenné informace o preferencích britských řidičů a oceňuje vozy, které excelují v klíčových oblastech jako spolehlivost, kvalita a efektivita.

Toyota: Spolehlivost, kvalita a efektivita na prvním místě

Tři segmentová vítězství Toyoty a dva vozy v první čtveřici celkového hodnocení jasně ukazují na silnou pozici značky,“ zdůrazňuje Paul Barker, redaktor časopisu Auto Express. „Majitelé oceňují především spolehlivost, kvalitu a efektivitu vozů Toyota.

Stuart Sanders, ředitel pro komunikaci britské Toyoty, vyjadřuje nadšení nad skvělými výsledky: „Průzkum každý rok odráží názory britských majitelů automobilů, a proto nás nesmírně těší, že hned tři modely z našeho portfolia získaly takové uznání. Zákazníci oceňují náš důraz na hybridní pohonné ústrojí, které je součástí multi technologické strategie pro snižování emisí CO2 a dosažení uhlíkové neutrality. Zároveň se zavazujeme dodávat kvalitní, odolné a spolehlivé vozy.

Vítězství Toyoty v žebříčku Auto Express Driver 2024 je silným důkazem spokojenosti zákazníků a potvrzuje pozici značky jako lídra v oblasti spolehlivých, kvalitních a efektivních automobilů.

Redakce

Redakce

Redakce magazínu moto-auto.eu připravuje pravidelně zajímavosti a praktické rady ze světa aut a motorek. Pokud máte zájem do magazínu přispět vlastním článkem nebo máte zájem u nás inzerovat, kontaktujte redakci.